New Value Racers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cautam Sponsori!!

4 participanți

In jos

Cautam Sponsori!! Empty Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de crazyboy05 Dum Oct 25, 2009 11:59 pm

Pentru a putea organiza si a premia un concurs e nevoie de fonduri, iar pentru a avea fonduri avem nevoie de sponsori, oricine doreste sa sponsorizeze clubul New Value Racers, evident ii vom face cunoscuti pe cei ce ne vor ajuta, vom publica reclame firmelor, ii vom aminti la fiecare concurs, sponsorizarile pot fi si prin obiecte sau lucruri care ne`ar fi de folos nu doar bani, firmele care ne vor sponsoriza vor aparea pe tricourile echipei, ASTEPTAM OFERTE.

Va multumim anticipat
crazyboy05
crazyboy05
Admin

Mesaje : 114
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 33

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de Newguy Mar Oct 27, 2009 11:10 pm

Salutare. Pentru a gasi un sponsor serios, ar trebui sa "legalizati" clubul la institutul respectiv. ACR sau habar nu am unde se fac astfel de chestii. Daca doriti sa gasiti un sponsor adevarat ( ma gandesc la firme ), firma respectiva va sponsorizeaza cu o suma X, dar trebuie sa primeasca ceva document, care arata, unde s-a dus suma. La majoritatea cluburilor de auto, de motociclete, etc etc. asa se procedeaza. Deci parerea mea este, sa va informati, cum s-ar putea inscrie clubul vostru ca sa fie totul legal si frumos Smile.
Daca aveti un document care arata, ca clubul NEW VALUE RACERS este un club inscris si totul OK, cu siguranta gasiti sponsori. Asa, fara acte daca intrati la o firma, si cereti sponsorizare, ce spuneti daca administratorul intreaba: Cu ce imi dovedesti, ca vrei bani pentru club, si nu pentru tine? Smile.

In fine, asta e parerea mea. Eu zic ca sa incercati sa aflati, cum se procedeaza in cazuri asemanatoare Smile.
Peace!
Newguy
Newguy

Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Arad

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de Pioneer13 Mar Oct 27, 2009 11:28 pm

Stai linistit ca stim ce tre sa facem, scopul nostru e sa legalizam clubul in primul rand.Dar pentru a legaliza clubul ne trebuie fonduri.Nu am cerut suma de x pentru ca nu ii putem da act pt sponsorizare.E vorba de statutul social, fara el nu putem face nimic.
Pioneer13
Pioneer13
Admin

Mesaje : 70
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 33

https://new-value-racers.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de crazyboy05 Mar Oct 27, 2009 11:35 pm

akoska akoska stim ce acte ne trebuiesc dar is foarte multe acte necesare pentru a face un club sportiv sau o asociatie sportiva si nu avem banii necesari cati ni se cer intelegi tu, newguy?Smile hai sambata la concurs si vorbim mai multe hai cu citroenu berlingo:D
crazyboy05
crazyboy05
Admin

Mesaje : 114
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 33

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de Newguy Mier Oct 28, 2009 12:22 am

Sigur ca vrei sa vezi pe BerlingoMonster?Very Happy:D. Bine baietzi, fac o inscriere temporara cu Berlingo, si la primavara schim masina. Si daca aveti nevoie de ajutor, ma gasiti voi Smile.
Newguy
Newguy

Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Arad

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de crazyboy05 Mier Oct 28, 2009 12:24 am

berlingomonsterrrrr Smile Very Happy
crazyboy05
crazyboy05
Admin

Mesaje : 114
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 33

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de Frenki Mier Oct 28, 2009 1:45 am

Salut bine ai venit te asteptam sambata
Frenki
Frenki

Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : salonta

Sus In jos

Cautam Sponsori!! Empty Re: Cautam Sponsori!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum